Секретар сільської ради

Черновол Юлія Миколаївна

Секретар сільської ради, виконкому

дата народження: 31.07.1969

телефон: (04598) 7-65-85

 

РОЗПОРЯДОК РОБОТИ  ЛИЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Працюємо:понеділок – п’ятниця8.30-17.15
Перерва 13.00-13.45
Прийом громадянпонеділок, середаЗ 9.00-13.00
Вихідні днісубота, неділя

 

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОБОВ’ЯЗКИ СЕКРЕТАРЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ:

1. Забезпечення виконання Законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших нормативно-правових документів.

2. Проведення прийому громадян. Розгляд  скарг, пропозицій та звернень жителів села; вирішення їхніх проблем та надання відповідей по зверненнях.

3. Організація та підготовка матеріалів на сесії сільської ради, проведення сесій, створення робочих груп для підготовки питань, що вносяться на розгляд ради.

4. Оприлюднення проектів рішень та рішень ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»

5. Візування проектів рішень та документів, що виносяться на розгляд сесій.

6. Ведення протоколів засідань сесій сільської ради. Видача громадянам та службовим особам на руки оригіналів рішень ради.

7. Забезпечення своєчасного доведення рішень ради до виконавців і населення, контроль за їх виконанням, надання щомісячної письмової інформації сільському голові про виконання рішень та доручень.

8. Контроль за роботою з вхідною та вихідною кореспонденцією; видачею довідок та інших документів секретаріатом сільської ради.

9. Координація роботи працівників секретаріату сільської ради.

10. Доведення необхідної інформації, рішень ради та виконкому до відома жителів села через інформаційні стенди, веб-сайт сільської ради, пресу та оновленням  інформації на стендах, дошках оголошень.

11. Координація діяльності постійних комісій ради, надання їм доручень та надання матеріалів для підготовки питань на сесії сільської ради.

12. Сприяння депутатам ради у здійсненні їх повноважень; надання їм необхідної інформації та документів.

13. Забезпечення зберігання офіційних документів, пов’язаних з місцевим самоврядуванням та доступ до них осіб, які мають на це право, ведення архіву сільської ради та передачі документів до районного архіву.

14. Виконання доручень сільського голови пов’язані з діяльністю ради та її органів.

15. Організація проведення святкових заходів, привітання до свят та ювілеїв.