УКРАЇНА
Личанська сільська рада
Києво-Святошинського району
Київської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 16/03/2020 року№4с. Личанка
Про заходи із запобігання санітарно-епідеміологічного благополуччя на території Личанської сільської ради

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211, «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу СОVІD-19 « та на виконання протокольного рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року №2, а також з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя на території сільської ради та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої корона вірусом СОVІD-19

1.Скасувати усі нарадчі заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів, зокрема громадські слухання і обговорення (за винятком виключних випадків) на період карантину.

2.Тимчасово, на період карантину, запровадженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211,зупинити проведення прийомів громадян.

3.У разі необхідності погоджувати надання відпусток працівників, які  мають малолітніх дітей, забезпечуючи при цьому виконання завдань та функцій, покладених посадовими обов’язками на належному рівні.

4.Провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією та вжити відповідних заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої корона вірусом СОVІD-19.

5.Негайно відправляти усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань, для належного обстеження та подальшого лікування у медичних закладах.

6.Організувати регулярне провітрювання службових приміщень та щоденне вологе прибирання службових приміщень із застосуванням дезінфікуючих розчинів.

7.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова І.М.Халматова