УКРАЇНА
Личанська сільська рада
Києво-Святошинського району
Київської області
ХІV СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 06/02/2017 року№205-14-VIIс. Личанка
Про внесення змін до рішення Личанської сільської ради № 124-08-VII від 14.06.2016 року «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік»

Відповідно до Закону України від 20.12.2016р. № 1791-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», п.274.1 ст.274, п.293.2 ст.293 Податкового кодексу України, з метою приведення у відповідність до чинного законодавства ставок місцевих податків та зборів, забезпечення відповідних надходжень до сільського бюджету, керуючись п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку планово-бюджетної діяльності, сесія Личанської сільської ради

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до рішення Личанської сільської ради  № 124-08-VII від 14.06.2016 року «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік», а саме:

1.1 Пункт 2 рішення викласти в наступній редакції: 2. Встановити та затвердити ставки земельного податку на 2017 рік ( згідно додатку 1)  у такому розмірі:

– 0,05 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки – для фізичних та юридичних осіб за земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, для будівництва індивідуальних гаражів;

– 0,3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки – для фізичних та юридичних осіб за земельні ділянки сільськогосподарських угідь (для ведення особистого селянського господарства, для ведення фермерського господарства);

– 1 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки – для земельних ділянок іншого цільового призначення, що знаходяться у власності фізичних і юридичних осіб;

– 5 %  від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області – за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, для ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва.

2.1. Встановити пільгу у вигляді повного звільнення від сплати земельного податку для органів державної влади та місцевого самоврядування, дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів, закладів культури, науки, освіти, охорони здоров’я, ветеринарної медицини, соціального захисту, фізичної культури і спорту та інші бюджетні установи, які фінансуються за рахунок коштів державного та місцевого бюджету.

2.2 Затвердити «Положення про встановлення плати за землю на території Личанської сільської ради» (додаток 2 до  рішення).

1.2 Пункт 4 рішення викласти в наступній редакції: 4. Затвердити єдиний податок на 2017 рік:

4.1 Встановити ставки єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності з розрахунку на календарний місяць:

–  для першої групи платників єдиного податку – у межах 10% розміру прожиткового мінімуму  (максимальний розмір ставки 160 грн./міс);

– для другої групи платників єдиного податку – у межах 20% розміру мінімальної заробітної плати  (максимальний розмір ставки 640 грн./міс);

4.2 Затвердити «Положення про єдиний податок на території Личанської сільської ради» (додаток 3 до  рішення).

  1. Секретарю Личанської сільської ради оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Личанської сільської ради та направити у Києво-Святошинську ОДПІ ГУ ДФС У Київській області.
  2. Дане рішення сільської ради набирає чинності з 1 січня 2017 року.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку планово-бюджетної діяльності.
Сільський голова І.М.Халматова
Секретар В.М.Гнатюк