Прийміть найщиріші вітання з Міжнародним днем сім’ї!

15.05.2019

Rtfuy6j

Прийміть найщиріші вітання з Міжнародним днем сім’ї!

Сьогодні уся країна відзначає день сім’ї – день наших з Вами родин. Адже саме сім’я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій державі. Дозвольте побажати Вам та всім Вашим рідним міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків. Домашнього затишку і тепла, нехай сімейне вогнище сяє іскорками радості та доброти. Бажаємо, щоб у Вашій родині завжди панувала любов, взаємодопомога і взаєморозуміння!

Міжнародний день сім’ї: історія свята

Міжнародний день сімей (International Day of Families) було засновано в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН через заклопотаність громадськості знеціненням інституту шлюбу. Після прийняття резолюції Генасамблеєю свято вперше відзначалося 15 травня 1994 року. З того моменту щорічно для цього дня вибирається певна тема, яка покликана привертати увагу суспільства до проблем сім’ї.
Сім’я – це основа всього суспільства. Це колиска загальнолюдських цінностей, культури та історії, головна запорука стабільності і розвитку держави. Альянс сім’ї і держави – необхідна умова благополуччя і процвітання соціуму. Тому в Україні, як і у всіх цивілізованих країнах, високо шанується і охороняється інститут сім’ї. Підтримка сім’ї – один з головних пріоритетів української держави. Як і в усьому світі 15 травня, наші громадяни відзначають Міжнародний день сім’ї.